Poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Manager

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie nowych klientów
Realizacja założonych celów sprzedażowych
Budowanie długotrwałych relacji biznesowych poprzez kompleksową obsługę klienta
Rozbudowywanie bazy klientów i rozwój
Raportowanie wyników sprzedaży - przygotowywanie zestawień i analiz
Profesjonalne przygotowywanie ofert

Wymagania:

Min. 2 letnie doświadczenie w poligrafii
Min. Wykształcenie średnie (preferowane wyższe handlowe)
Determinacja, zaangażowanie i zorientowanie na pozyskanie klienta
Duża łatwość i swoboda w nawiązywaniu kontaktów handlowych
Umiejętności organizowania własnej pracy
Zorientowanie na realizację wyznaczonych celów
Orientacja na potrzeby klienta
Zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne

Oferujemy

elastyczny czas pracy
niezbędne narzędzia pracy
dużą samodzielność w działaniu
interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesłanie e-maili na adres praca@premiumsleeve.com wraz z cv z klauzula "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr.133, poz.883).INFORMUJEMY ZE BĘDZIEMY SIĘ KONTAKTOWAĆ TYLKO Z WYBRANYMI OSOBAMI